„Nintendo“ atskleidė, kad sekantis žaidimas iš „Metroid“ serijos greičiausiai turėtų pasirodyti katu su „Wii“ išleidimu ir pilnavertiškai išnaudoti valdymo pultą su judesio davikliu.

Kol kas žaidimo kūrėjas „Retro Studios“ neatskleidžia daug žaidimo detalių, tačiau užsimenama, kad turėtų grįžti rentgeno spindulių akiniai su patobulinimais, leisinčiais matyti per sienas ir atrasti bailius priešus. Taip pat žadama, kad užduočių sprendimai turėtų užimti didesnį vaidmenį žaidime.

O keliauti per milžiniškas vietoves tarp skirtingų pasaulių mums turėtų padėti naujas erdvėlaivis Samus. Žadama, kad jis, pasinaudojant ypatingu valdymo pultu, turėtų padėti išspręsti įvairias mįslės, pavyzdžiui, su jo patranka išmušti sau kelią uoloje, kur šiaip praeiti būtų neįmanoma.

Be visų „geimplėjaus“ atnaujinimų, „Nintendo“ žada nepaprastai padirbėti ir prie žaidimo techninės pusės. Kartu turėtų pradėti veikti ir speciali internetinė paslauga, leisianti parsisiųsti naujausias žaidimo pataisas, lygius, ginklus ir panašiai.

„Nintendo Wii“ išleidimas numatytas 4 šių metų ketvirtį.