Naujasis Metal Gear Solid 4 jau pardėtas kurti. Šį kartą žaidimą kuria taunt kūrėjų kompanija, ji žinoma, kaip Konami Computer Entertainment Japan. Šios kompanijos galva yra legendinis dizaineris Hideo Kojima.

Naujiena apie naująjį žaidimą kompanija visiškai netyčia prasitarė, žaidimas yra tik pačioje pradinėje stadijoje ir nėra žinoma net patiems kurėjams, kada žaidimas pasirodys. Žaidimas atrodo bus kuriamas Play Station 3 konsolei, daugiau platformų paminėta nebuvo, taigi gali būti, kad bus tęsiama tradicija, kad MGS taip ir nepasirodys AK ar Xbox‘ams.

Žaidimas bus kuriamas pagerintu grafiniu varikliu, todėl galima tikėtis labai tikroviško aplinkos vaizdavimo. Kojima neatskleidė itin daug būsimų žaidimo detalių, tačiau pateikė keletą detalių, kurios bus žaidime. Naujame MGS 4 nebus atsisakyta pagrindinio žaidimo „silent“ režimo, taigi dabar kompanija suka galvas, kaip ir kokius naujus veiksmus suteikti pagrindiniam žaidimo herojui, kad žaidimas būtų dar labiau intriguojanti ir pristatytų daugiau naujovių, negu tai buvo padaryta MGS 3.

Metal Gear Solid 4 žaidimas nebus pristatytas E3 parodoje, nes žaidimas nėra tokios stadijos, kad tai būtų galima padaryti, taigė Kojima. Tačiau jis patikino mus, kad 2006 metų E3 parodoje žaidimas tikrai pasirodys ir pristatys daugybė naujovių.

Nors pačio žaidimo kūrėjai mums nepristatys žaidimo, tačiau jie mus pamalonino linksmu video skirtu MGS 4. Jei norite jį pažiūrėti eikite čia