„Frogster Interactive“ atskleidė pirmąjį „Runes of Magic“ papildymą „Chapter II – The Elven Prophecy“.

Per kelias dienas vykusioje „E3“ parodoje, studija parodė šiek tiek naujo tūrinio iš būsimo papildymo, tokio kaip naujas regionas „Weeping Coast“. „Chapter II – The Elven Prophecy“ pridės vieną naują žaidžiamą rasę – Elfus. Tuo pačiu išvysime daugybę naujų užduočių, regionų ir istorijų.

Tai dar ne viskas ką mums pasiūlys „Chapter II“. Papildymas pridės dvi visiškai naujas klases. Kurių nauja rasė nedomina, turintys aukšto lygio veikėjus, žaidėjai galės žaisti toliau, kadangi papildymas leis pakelti žaidėjo lygį nuo 50 iki 55. Mūsų laukia naujos raidų zonos, požemiai, nauji PvP režimai.

Kita naujovė, tai gyvūnų sistema. Jos dėka galėsite pasinaudoti savo gyvūnais, kurie padės jums kovoje.

Žaidimas sulauks ir šiek tiek patobulinimų grafikoje, kūrėjai žada patobulinti ir pagerinti patį grafinį variklį. Atsiras visiškai naujų ir daug geresnių garsų, kurie dar labiau padės įsitraukti į šį pasaulį.

Jau rugpjūtį kūrėjai įdės į žaidimą dalį „The Elven Prophecy“ tūrinio. Tai bus „Weeping Coast“ regionas ir galimybė pakelti lygį iki 52. Papildymas, kaip ir originalusis „Runes of Magic“ žaidimas nieko nekainuos.

Papildymo pasirodymas numatomas jau šių metų rugsėjį.