„The Crew“ — Nauja Ubisoft frančizė, kuriama išskirtinai tik naujos kartos konsolėms ir galingiems asmeniniams kompiuteriams. Čiupkite trejetą draugų ir varžykitės tarpusavyje ar su kitomis komandomis milžiniškame, atvirame žaidimo pasaulyje, aprėpiančiame įspūdingiausius JAV kraštovaizdžius.
 

Siužetinė žaidimo linija pasakos apie žaidėjo bandymą įsitrinti į visiškai neatsakingų kelių erelių grupuotę žinoma kaip 510–ieji. Siužetinis fonas, klasikinis ir įprastas veiksmo vairavimo žaidimams — lenktynės, reputacijos kaupimas, automobilio tiuningas ir visa tai lemia į finalinę akistatą su visų ereliškiausiu iš erelių.

Atrodytų nieko ypatingo, tačiau stebint žaidimą pristatantį filmuką, vis tik sunku nedūsaut. Visų pirma „Ubisoft“ ėmėsi „Autolog“ funkcionalumo ir mėgina pakelti jį į naują lygį. „The Crew“ vienu metu yra ir žaidimas vienam žaidėjui ir milžiniškas MMO (ar bent jau Co-Op žaidimas). Galite visą vakarą sukti ratus solo, o apimti nuobodulio ar užsirovę ant sunkesnio iššūkio čia pat pasikviečiat draugų. Žaidimas iš solo į tinklo režimą pereina nepastebimai ir ultra sklandžiai. 

 

Skirtingos automobilių klasės puikiai pasitarnaus tyrinėjant JAV žemėlapį ir sukant ratus ramiuose priemesčiuose, raižant saules plačiose didmiesčių gatvėse, ar ariant ir taip piktų valstiečių kukuruzų laukus. Dykumos, kanjonai ir tikros varžybų trasos? Be abejo bus.

Kaip jau įprasta šiems laikams „The Crew“ bus suderinamas ir su iOS ar Android įrenginiais, tad dalį žaidimo galėsite pasiimti su savimi, kad ir kur bebūtumėte. Visiška laisvė išrenkant ir iš naujo surenkant savo svajonių auto, pokalbiai su žaidžiančiais draugais, galimybė dalintis iššūkiais su komandos draugais ir t.t.

„The Crew“ kuriamas „Ivory Tower“ studijoje, bendradarbiaujant su „Ubisoft Reflections“ pasirodys 2014–ųjų metų pradžioje.