„Rocksmith“ išties yra greičiausias būdas išmokti groti gitara. Ne tik todėl, kad aš taip parašiau savo apžvalgoje (žr. GameOn nr. 5), bet ir todėl, kad prieš savaitėlę tai buvo įrodyta tyrimais. Naujasis „Rocksmith“ žengs žingsneliu toliau ir privers visus patikėti savo meistriškumu.


Jau spalio mėnesį pusantro milijono ištikimų žaidimo fanų (ir tikėkimės dar tiek pat naujų) galės išmėginti naująjį „Rocksmith“ su savo X360, PS3, AK ar MAC žaidimų kompiuteriais ir pajusti ką reiškia groti grupėje. Pavyzdžiui… Žaidėte „Rocksmith“ bet taip ir neišmokote nė vieno gabalo, bet mokate begalę nuotrupų? Brazdinkite jas ir leiskite žaidimui akomponuoti. Būgnai, bosas, klavišiniai — visa grupė prisiderins prie jūsų ritmo ir leis pasijusti kūrėju. Na gerai. Galbūt čia truputėlį sukčiaujama, bet viena iš visų pasaulyje esančių žaidimų paskirčių — teikti malonumą. Bet kokia kaina.

Be to, akomponavimas nūbams nėra vienintelė nauja savybė. Gausus pluoštas naujovių laukia ir tų, kas nusiteikę mokytis. Naujas, derinamas „Riff Repeater“ režimas leis ne tik pasirinkti norimos dainos atkarpą, bet ir realiu laiku keisti jos greitį ar sudėtingumo lygį. „Master Mode“ lavins gebėjimą groti iš atminties, o nauji „Guitarcade“ mini žaidimai lavins specifinius gitaristų įgūdžius.

„Rocksmith 2014“ pasiūlys per 50 naujų gabalų, tame tarpe —“Stone” (Alice In Chains), “Walk This Way” (Aerosmith), “Knockin’ On Heaven’s Door” (Bob Dylan), “The Chimera” (The Smashing Pumpkins), “Don’t Look Back In Anger” (Oasis) ir daugybę kitų.