„Ubisoft“ ką tik parodė naują IP „Watch Dogs“. Žaidimas kuriamas jau du metus, „Ubisoft Montreal“ (ACIII;FC3;) studijoje. Iš pažiūros tai bus dar vienas konspiracijų trileris liečiantis informacijos ir kontrolės tematiką, kuri pamažu tampa vizitine Ubi kortele.

„Watch Dogs“ primena modernų šnipų žaidimą, kuriame žaidėjai savo naudai pasitelks miestą ir jo infrastruktūrą. It magai galėsim valdyti šviesas, telefonų ryšį, šviesoforus tam, kad siektume savų tikslų ar trukdytume priešams.

Į ką verta atkreipti dėmesį, tai į pagrindinio herojaus išvaizdą. Panašus į viskuo nusivylusi, ant prarajos krašto stovintį žmogėną. Jį kamuoja tikas. Labai įdomus tipas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į jo sukeltą avariją, žmonių reakcijas, dinaminį apšvietimą, fiziką… Viską. Ir tai bus smėlio dėžės tipo žaidimas. Be dvejonių atiduodam jam parodos hype‘o karūną.

Pabaigoje pateikiamas perliukas, kad žaidimą žaisime ne vieni. Kol kas kitų žaidėjų integracija į veiksmą lieka visiškai neaiški, bet mes tikimės kažkokio vieno žaidėjo ir kooperatyvinio režimų plakinio, kažkiek primenančio „Demon‘s Souls“. Tai yra, kad kiekvienas mūsų žaisime savo vieno žaidėjo žaidimą tol, kol mums, ar kažkam šalia neprireiks pagalbos baigiant vieną ar kitą misiją…

Liūdykite: