Keistais laikais gyvenam… Vienais metais nori „supilti“ mašiną ir gali tai padaryti vos poroje žaidimų, kitais jau žiūrėk neberandi kur „pralėkt“ tos mašinos „nesupilant“. Šiemet kaip tyčia sulaukėm ir dar sulauksim žaidimų orientuotų būtent į automobilių daužymą. Todėl kai Sony savo E3 prezentaciją užbaigė „Twisted Metal“ anonsu labai nenustebau. Galvoje įkyriai skambėjo balsas murmantis kažką tipo — „One Ring to Rule them All“.

„Twisted Metal“ viena seniausių serijų „PlayStation“ istorijoje grįžta, o jos kūrimui vadovauja industrijos veteranai David’as Jaffe (originalių „Twisted Metal“ ir „God of War“ tėvas) ir Scott’as Campbell’as (kitas originalaus „Twisted Metal“ tėvas). Kartu su kūrėjais į žaidimą grįžta ir tamsus humoras, gausybė automobilių, ginklų ir specialiųjų efektų. Na bent jau mes to tikimės.

Žaidimo istorija grįžta prie savo šaknų. Esminiu veikėju taps paslaptingas gangų bosas Kalypso, kuris ir sugalvojo „Twisted Metal“ turnyrą. Savo turnyrui jis atrenka grupę kovotojų, kurie kausis ne dėl pergalės, o dėl išgyvenimo.
Nors gal ir dėl pergalės, juk vieninteliam nugalėtojui, dovanų pažadėta viskas, ko užsigeis jo širdis.

„Twisted Metal“ turės ir online režimą palaikantį iki 16 žaidėjų. Galėsim rinktis vieną iš 4 frakcijų, kurių kiekviena bus paremta vis kitu klasikiniu personažu. Žaidimas palaikys ir „Split/Screen“ režimą iki 4 žaidėjų, kurie galės tuo pat metu kautis ir „online“.

Žaisdami vieni galėsim pasinerti į kampaniją ir siekti pergalės mainais į vieno noro išpildymą. Šiam tikslui pasiekti naudosim milžinišką ginkluotės arsenalą pradedant tradiciniais kulkosvaidžiais, ar raketomis, baigiant milžiniškais magnetais. Kūrėjai žada parūpinti įvairiausių ginklų vien tam, kad net ir didžiausi „lamos“ sugebėtų ką nors užmušti.

Tikslus „Twisted Metal“ automobilių skaičius nepaskelbtas, bet aišku, kad jų bus daugiau nei 12. Kiekviena transporto priemonė be abejo turės ir papildomų, unikalių savybių.

Pirmą kartą istorijoje, tarp siūlomų transporto priemonių bus ir sraigtasparnis. Beje pastaruoju bus galima pakelti į ora draugelius ir mėtyti juos kaip atakuojančias bombas.

Jaučiat tą saldų prieskonį burnoj?

Daugiau paveiksliukų galerijoje.

Dar daugiau naujienų iš E3!