Pasak legendos, Vyashion kontinentas buvo sukurtas dievo Notoon. Nepaisant to, kad šį dievą šlovina visos kontinento rasės, tarpusavyje jos sugyvena sunkiai. Dabar — elfai, žmonės ir vampyrai, vos ne vos išsaugantys trapias tarpusavio paliaubas, susiduria su nauju pavojum. Savo pretenzijas į kontinento valdymą pareiškė blogio įsikūnijimas, karalius Balor.

„TRINITY Souls of Zill O’ll“ — veiksmo RPG kuriame valdysime trijų herojų grupę. Viena įdomesnių žaidimo savybių yra ta, kad skirtingoms klasėms priklausančius personažus (žudikas, karys ir magas), turėsim kaitalioti kovos metu. Personažų keitimas bus būtinas, nes skirtingų jų savybių panaudojimas bus galingiausių „combo“ judesių pamatas.

Taip pat žaidime žadama interaktyvi aplinka atverianti strategines galimybes. Naikindami aplinkas atversime sau naujų kelių, o padegdami ar užšaldydami praėjimus atsitversime nuo priešų. Žaidimo istorija bus pasakojama ne nuosekliai ir priklausys nuo to kaip bus žaidžiamas žaidimas.

Su projektu dirba „Omega Force“ studija, ilgus metus vysčiusi „Dinasty Warriors“ ir „Samurai Warriors“ serijas.

Tiksli išleidimo data kol kas nepaskelbta, numatoma, kad „TRINITY Souls of Zill O’ll“ pasirodys tik PS3 konsolėje.

Sprendžiant iš paveiksliukų, žaidime bus naudojamas įdomus, akvareliškas stilius. Daugiau paveiksliukų rasite galerijoje.

Dar daugiau naujienų iš E3!