SEGA ir „Platinum Games“ pristatė trečio asmens veiksmo žaidimą „Vanquish“. Žaidimo kūrimui vadovauja Shinji Mikami, dar žinomas kaip „Resident Evil“ serijos kūrėjas.

Tiesa šiuo atžvilgiu reik pasitikėti bendra jo patirtimi, nes „Vanquish“ visiškai nepretenduoja būti siaubiaku. Tai fantastinė, ypač greita ir sklandi šaudyklė, varoma įtraukiančios istorijos.

Į žaidėjų rankas bus atiduotas valstybinis agentas vilkintis futuristinį kovos kostiumą ir turintis milžinišką ginklų arsenalą. Kadangi žaidimas iš rytų, visiškai nekeista, kad net ir turėdamas zilijoną ginklų Semas puikiai išmanys kovos menus.

Ką jis muš? Ogi robotus, todėl spardomi bus ne dantys, o sensoriai, kas šiaip esmės turbūt nekeičia. Robotai greičiausiai priklausys rusams, nes žaidimas pasakoja apie lemtingą Rusijos ir JAV karą dėl kuklių, žemėje likusių resursų likučių. Sprendžiant iš visko, žaidimo istorija leis gerokai pakeliauti po planetą ir ją supantį kosmosą.

Kas keisčiausia, kad net ir paskaitęs tokį aprašymą, aš laukiu aukščiausios prabos žaidimo, kuris paprasčiausiai nepaliks erdvės nusivylimui. O ko dar galima tikėtis iš kūrėjų, kurie debiutavo su tokiais žaidimais kaip „MadWorld“ ir „Bayonetta“?

Išsiaiškinsim 2010–ųjų žiemą, žinoma su sąlyga kad namie jau yra PS3 arba X360 konsolė.

Dar pora naujų foto patalpinta galerijoje!

Dar daugiau naujienų iš E3!