„Criterion“ ir EA pristato naujausią „Need for Speed“ serijos žaidimą. „Hot Pursuit“ grįžta 2010–ųjų lapkritį!

„Need for Speed Hot Pursuit“ siūlys žaidėjams patirti lentynių/gaudynių aistrą žaidžiant už policininkus ir bėglius. Criterion kūrybos direktorius Kreigas Sulivanas pripažįsta, kad Kriterion darbuotojai žaidžia Need for Speed žaidimus dar nuo 3DO laikų ir jaučiasi pagerbti dėl atsiradusios galimybės įsilieti į serijos kūrimo darbus. Tai ir džiugina ir baugina, nes nepaisant to, kad tiek NFS, tiek „Burnout“ žaidimai yra nuostabūs, rizika supanašėti didžiulė.

Parodos metu daugiausiai dėmesio buvo skirta „Autolog“ sistemai, kuri skirta įvairios statistikos kaupimui, lyginimui „on–line“, draugų rekomendacijoms ir t.t.

Kitos žaidimo savybės:
• Karjeros režimas. Siužetinės misijos skirtos bėglio ir policininko istorijų pasakojimui.
• Autolog. Sistema tiesiogiai sujungianti žaidėją su draugais. Automatiniai statistikos mainai leis žaidimui generuoti unikaliu iššūkius paremtus jūsų draugų pasiekimais.
• Ginklai ir įranga. Užkaitus gaudynių atmosferai tiek policininkai, tiek bėgliai galės panaudoti ginklus ar kitas gaudynėse naudingas priemones.

Ar Criterion sugebės balansuoti ant ribos, kur du žaidimai susilieja ir išsaugoti abiejų serijų autentiškumą, sužinosim jau lapkričio 18/19 dienomis. JAV žaidimas pasirodys pora dienų anksčiau. Need for Speed Hot Pursuit bus išleistas PC ir X360 sistemoms.

Dar pora naujų foto patalpinta galerijoje!

Dar daugiau naujienų iš E3!