Šiuo metu aktorius Šonas Koneris yra įkalbinėjamas grįžti vėl į ,,Indianos Džonso’’ filmą. Tik įdomu yra dabar tai, ar pats Šonas Koneris panorės grįžti į ketvirtąją ,,Indianos Džonso’’ dalį ir pratęsti Indianos Džonso tėvo vaidmenį.

Nes pačio Šono Konerio teigimu, jis jau pavargo nuo ilgo gyvenimo Holivude ir šiuo metu jis daugiau laiko skiria rašymui. Paskutinis jo filmas buvo ,,The League of Extraordinary Gentlemen’’ pasirodęs 2003 metais.

Bet vis dėl to scenarijaus autorius Džordžas Lukasas ir Harisonas Fordas nori, kad Šono Konerio atliekamas herojus, Seras Henris Džonsas vėl grįžtu į ketvirtąją ir jau paskutiniąją ,,Indianos Džonso‘‘ dalį.

Džordžas Lukasas vienoje laidoje pavadinimu ,,Access Hollywood’’ vykusią penktadienio vakarą, pranešė, kad jis šiek tiek paspaudė Šona Koneri, dėl grįžimo į ,,Indianos Džonso’’ filmą dar kartą.

,,Aš labai norėčiau, kad jis vėl grįžtu į ,,Indianą Džonsą’’…galbūt man jį pavyko įkalbinti. Ir dabar su nekantrumu laukiam jo atsakymo, ar jis norės gįžti dar kartą į filmą ar jau nebe.

Praeitą mėnesį režisierius Stivenas Spilbergas lankėsi Kvinslande, Australijoje. Kur galbūt ieškojo naujos vietos filmuoti ,,Indianą Džonsą.’’ Kas ten žino ? Nes šiuo metu jis vieši ir Japonijoje. Kurioje jis tiesiog dabar ramiai poilsiauja. O dėl Šono Konerio viskas turėtų paaiškėti jau visai neužilgo. Tikėkimės, kad jo atsakymas bus teigiamas.

Taip pat skaitykite: Harisonas Fordas jau visai netrukus pradės ruoštis filmui ,,Indiana Jones 4“