Kaimyninėje Lenkijoje studijos „Techland“ kuriamas vienas iš didžiausių pastarųjų metų projektų apie zombius „Dying Light“ debiutuoja jau šiandien, sausio 27-ąją „PC“, „PS4“ ir „Xbox One“ platformose.

Tiesa, žaidimą kol kas galima įsigyti tik skaitmeniniu formatu. Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje bei Australijoje fizininės kopijos parduotuvių lentynas pasieks tik po gero mėnesio — vasario 27 dieną.

Žaidime valdysime Kyle’ą Crane’ą, kurį slapta organizacija išsiuntė infiltruotis į karantino zoną Turkijos mieste Harran’e. Jam atvykus paaiškėja, kad popieriai labai prasti ir kad didžioji dalis gyventojų pavirtę šlykščiais zombiais. Žaidime bus apjungiami veiksmo, išgyvenimo bei parkūro elementai, o kovoti turėsime ne vien prieš numirėlius, bet ir su priešiškai nusiteikusiais išgyvenusiais žmonėmis. Laukia atviras pasaulis, daugybė artimos kovos ginklų, galybė šalutinio turinio. Žaidimas buvo pradėtas kurti 2012-ųjų pradžioje ir kūrimas tęsėsi iki pat praėjusiųjų metų pabaigos.

Iš pradžių „Dying Light“ buvo planuota išleisti ne tik asmeniniams kompiuteriams bei dabartinės kartos konsolėms, bet ir praėjusios kartos konsolėms „PS3“ bei „Xbox 360“. Tačiau vėliau kūrėjai nusprendė neaukoti žaidimo kokybės ir atsisakė projekto išleidimo senąjai kartai, nes dėl techninių apribojimų joje neįmanoma pilnai atskleisti žaidimo vizijos.