Nepriklausomos lenkų studijos „11 bit studios“ dvejus metus kurtas ir išlikimo žaidimas „This War of Mine“ atsipirko per pirmąsias dvi pardavimo dienas, rašo „Eurogamer“. Žaidimas debiutavo lapkričio 14 dieną. Išleistas tik asmeniniams kompiuteriams.

Jau pačią pirmąją dieną pasirodė piratinė „This War of Mine“ versija. Tai pamatę, žaidimo kūrėjai „Pirate Bay“ svetainės lankytojams išdalino dešimt „Steam“ versijos kopijų.

„Čia Karol iš „11 bit studios“, „This War of Mine“ kūrėjų. Labai džiugu girdėti, kad jus patinka mūsų žaidimas. Tai įrodo, kad prie jo praleisti dveji metai nenuėjo veltui. Noriu padėkoti visiems, kurie nuspręs įsigyti žaidimą ir paremti mus – dėl to galėsime plėtoti „This War of Mine“ ir ateityje kurti dar geresnius žaidimus.

Nieko tokio, jei dėl kokių nors priežasčių negalite nusipirkti žaidimo. Pažįstame gyvenimą ir suprantame, jog kartais tai tiesiog neįmanoma.

Štai jums keli „Steam“ versijos kodai, kad kai kurie iš jūsų galėtų ją išmėginti. Ir jei praleidus keletą valandų su žaidimu jis jums patiks, paskleiskite žinią, ir tuo mums labai padėsite“, – rašoma komentare piratinio turinio dalinimosi svetainėje „Pirate Bay“.

„Ne visi piratai vienodi, – vėliau puslapiui „Polygon“ sakė „11 bit studios“ darbuotojas Pawelas Miechowskis. – Žinoma, yra žmonių, kurie piratautų net jei žaidimas kainuotų dešimt centų, bet nieko jiems nepadarysi. Ką daugelis iš mūsų pamiršta, tai kad esama ir kitokių žmonių. Žmonių, kurie tai daro paprasčiausiai dėl to, kad jų netenkina dabartinė daugelio žaidimo kokybė, ar kurie tuo metu negali su leisti žaidimo, nes tam turi asmeninių priežasčių. Štai kodėl mes manome, kad užuot elgusis su visais kaip dabar, kai piratai laikomi blogiausiais žmonėmis planetoje, geriau bandyti kalbėtis ir ieškoti abiems pusėms naudingo sprendimo“.