Greičiausiai visi žino ir neneigia kad Driv3r buvo didžiausiais metų nesusipratimas, žaidimas iš kurio buvo nemažai tikėtasi. Dabar Atari bandys susigrąžinti savo suterštą vardą.

Naujoji Driver dalis vadinsis „Parallel Lines“. Veiksmas vyks New York mieste, 1978 metais, žaisti teks už 18-metį vairuotoją kurį darbdaviai vadina „The Kid“ arba tiesiog TK. TK pradeda savo karjerą kaip paprastas pasiuntinukas, taigi žaidimo pradžioje tokios misijos kaip „paimk, nuvežk, atvežk“ nebus staigmena. Laikui bėgant TK darysis vis žinomesnis kol galiausiai taps geriausiais vairuotojas mieste.

Kūrėjai žada nemažai permainų misijų vykdymo srityje. Neperėjus vienos ar kitos misijos nebereikės spausti „restart“ mygtuko, galėsite tiesiog toliau tęsti važinėjimą po miestą (visai kaip GTA žaidimuose) taip pat visi papildomi žaidimai vyks „realiame“ laike. Taip žaidime turėtų atisrasti daugiau laisvės.

Taip pat dar viena staigmena, keli nauji mini žaidimai, būtent Driver serija pasižymėjo tokia savybe, naujausioje dalyje mini žaidimų bus dar daugiau. Vienas iš įdomiausių mini žaidimų bus „carjacking mode“ kurio metu visi žaidėjai turės surasti ir pargabenti į slaptavietę išsibarsčiusias mašinas. Na lyg „capture the flag“ tik su automobiliais.

Ir pabaigai, žaidime turėtų būti apie 80 transporto priemonių, naujas „Garage mode“ kurio tikslas mini-žaidimuose surinktus taškus panaudoti veikėjo mašinų remontavimui, perdažimui ar tobulinimui (tiuning’ui), taip pat kurėjai žada pašalinti visas „Driv3r“ matytas klaidas.

Žaidimas žada pasirodyti 2006-ūjų kovą.