Populiarusis kompanijos ,,Infogrames‘‘ sukurtas žaidimas ,,Driver‘‘ keliauja į didžiuosius kino ekranus. Praeitą savaitę ,,Infogrames‘‘ pranešė, kad ji jau nupirko filmų ir televizijos autorines teisęs, kurti šį filmą kompanijai ,,Constantin Film‘‘ ir nedidelei kino kompanijai įsikūrusiai Vokietijoje.

Pirmoji žaidimo ,,Driver‘‘ dalis pasirodė dar 1999 metais ir tapo pačiu perkamiausių tų metų, veiksmo žanro žaidimu PS konsoliai.

Vėliau pasirodęs ,,Driver 2‘‘ užėmė jau antrą vietą pagal perkamiausių metų žaidimų Top – 10. Ir galiausiai pasirodęs ,,Driver 3‘‘ nuvylė neviena šios serijos faną, savo neišbaigtumu.

Tad ,,Infogrames‘‘ galbūt pastūmėta ir paskutiniojo žaidimo nesėkme ar tiesiog norėdama šios populiarios žaidimų serijos veiksmą perkelti ir į kino ekranus, mus nudžiugins ir filmu. Filmas ,,Driver‘‘ bus pradėtas kurti jau šiais metais, kurį režisuos Roger Avary ir kartu su James DeMonaco parašys šiam filmui scenarijų.

Kuris pasakos apie vieną slaptai dirbanti policijos pareigūną, jau mums gerai pažįstama Taneri, kuris turės išsiaiškinti slaptus blogiukų darbus, bei patirs nenuspėjamų ir labai pavojingų situacijų net keturiose didžiosiose JAV miestuose.

Filmo premjerą numatoma šiais 2006 metais.