Neseniai pasirodęs filmo „Dragonball“ anonsas neturėjo garso ir buvo trumpas. Na, o dabar DBTheMovie išleido anonsą žymiai geresnės kokybės, su garsu, bei visiškai pilną. Deja traileris atrodo panašus į filmą “Balls of Fury”.

“Dragonball movie”, tai meninis filmas sukurtas pagal animacinį serialą. Aktorius Justin Chatwin vaidina “Goku”, Joon Park “Yamcha”, Jamie Chung “Chi Chi”, Emmy Rossum “Bulma”, James Marsters “Piccolo”… Veiksmas bus paprastas – Gokas ieškos drakono rutulių ir kausis su įvairiais priešais jam pastojančiais kelią. Dragonball premjera 2009 balandžio 3 arba 10.

Galiu pasakyti, jog anonsas manęs nesužavėjo. Filmas atrodo lyg mažabiudžetinis “šaudyk ir gaudyk” trileris… Iš anonso mačiau, kad daugelis efektų paprasti – skraidymas keliant lynu. Nejaugi sunku būtų buvę padaryti ką nors panašaus į senąją animacinę trilogiją? Aišku efektams būtų išleidę žymiai daugiau.
Be to šio filmo režisierius yra James Wong, todėl daug nesitikiu. Nežinau ar išviso esu matęs azijietišką gerą filmą (ne animacinį)…

VIDEO