Jau artimiausiu metu ‘‘Kino klubo TV‘‘ paskelbs atranką į naujos dokumentinės laidos kūrimą apie Antrąjį Pasaulinį karą, bet iki tol skubame pranešti, kad pradėjome kurti visiškai naują dokumentinį filmą pavadinimu ‘‘Niujorkas 911‘‘. Tai bus antrasis didelis darbas “Kino klubo TV“.

Tai filmas apie visa pasaulį sukrėtusius įvykius, vykusius 2001 metų rugsėjo 11 dieną, kai teroristai smogė Amerikai.

Šiek tiek apie filmo scenarijų. Viskas prasidės nuo ramios Niujorko dienos, kuri tapo pragariška. Žmonės atsibudę ir pasiruošę į savo darbus, net nenumanė, kad kai kuriems iš jų ši diena bus paskutinioji. Visi vaizdai bus taip sumontuoti, kad tikrai bus įdomu žiūrėti įterpiant ir muzikos. Tai nebus ta dokumentika nuo kurios skauda galvą.

Šio filmo žanrą išties sunku būtu apibrėžti, nebent (Dokumentinė – Muzikinė – Drama), nes vaizdai ir muzika kalbės patys už save ir nušvies visą tą siaubingą dieną Amerikai.

Tikslios premjeros datos dar neskelbiame, bet filmas manome baigtas kurti turėtų būti rugpjūčio mėnesį. O kol kas norėčiau pristatyti šio filmo pristatomąjį filmuką. Primenu, kad prie šio filmo dirba “Kino klubo TV“.