Visai neseniai PSP pasirodė JAV. Kartu su jo išleidimo, parduotuvėse pasirodė daugybė žaidimų, skirtų jam, tačiau vienas žanras liko nuskriaustas. Tai pirmojo asmens šaudyklės. Pirmasis šio žanro žaidimas, skirtas PSP Coded Arms, pasirodys tik birželio mėnesį.

O šiandien, Digital Illiusion CE pranešė išleisianti populiarią AK šaudyklę ir naujam Sony nešiojamam kompiuteriui. Battlefield: Modern Combat pasirodys PSP konsolėse 2006 pirmąjį ketvirtį. Tokiu pat pavadinimu šių metų gale pasirodys versijos, skirtos PlayStation 2 ir Xbox konsolėms. Būsimojo Xbox 360 Battlefield versija pasirodys kitų metų pradžioje. AK versija, pavadinta tiesiog Battlefield 2, pasirodys birželį.

Tačiau, jei prie Modern Combat ir Battlefield 2, DICE dirba pati, tai PSP versija yra patikėta kažkuriai iš EA studijų Didžiojoje Britanijoje. Tiksliai nėra įvardijama kuri.

„Tai idealus sprendimas mūsų kompanijai, kadangi šiuo metu mes neturime pakankamai resursų dirbti prie PSP versijos. O EA studija mielai sutiko imtis šio darbo“, – kalbėjo DICE atstovas Patrick Söderlund.

Be jau minėtos PSP versijos, DICE prasitarė, jog dirba ir prie naujos pirmojo asmens šaudyklės. Šis projektas kuriamas DICE studijų Londone ir Ontarije. Kol kas apie jį neskelbiama jokių duomenų, net pavadinimo. Jo išleidimas numatytas šių metų pabaigoje. Tikėtina, kad ateityje jis pasirodys ir konsolėms. Be visų jau minėtų, DICE atskleidė planus, kad tikriausiai 2007 išleis žaidimą, skirtą ateities konsolėms.