Rugsėjo 11-12 dienomis įvyks pirmoji žaidimų industrijos konferencija Bukarešte, kurios metu sulauksime net 17 žinomų žaidimų industrijos personų pranešimų. Greta to, dalyvių lauks dvi dienos žaidimų pristatymų, seminarų ir dirbtuvių kartu su geriausiais žaidimų kūrėjais iš rytų Europos. Tai pirmasis tokio tipo renginys vykstantis Rumunijoje, o jį organizuoja Rumunijos žaidimų kūrėjų asociacija (RGDA).

Pirmosios tokio tipo konferencijos Bukarešte pranešėjų sąrašas atrodo išties rimtas. Konferencijos metu savo pranešimus skaitys tokios gerai žinomos asmenybės, kaip Cvetan Rusimov – didžiausios Bulgarijos žaidimų kūrimo studijos „Imperia Online“ vadovas, Mikka Luotio – mobiliųjų žaidimų industrijos veteranas iš Suomijos, bei daugelis kitų. Pilną pranšėjų sąrašą galite rasti čia.

Galimybės nepriklausomiems žaidimų kūrėjams

Panašiai, kaip ir šiuometiniame „GameOn III“, „Dev.Play“ renginys bus vienas iš keletos „Nordic Game“ organizuojamo „Nordic Game Discovery“ konkurso taškų. Šio konkurso etapo nugalėtojai laimės galimybę pasirodyti finaliniame etape Švedijoje, kur varžysis su kitais žaidimų kūrėjais iš kitų šalių.

„Dev.Play“ taip pat ketina įrengti ir nepriklausomų žaidimų ekspozicijos zoną, kurioje bus demonstruojami naujausi žaidimai sukurti Balkanų regione.

Beje, Lietuvos kūrėjams į šį renginį taikoma speciali nuolaida. Registruokitės čia ir įveskite specialų nuolaidos kodą LT17DVP ir gausite 20 procentų nuolaidą bilietams.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti renginio svetainėje.