Žurnalas GameInformer pasidalino informacija apie artėjanti naują EA kūrinį…“Need For Speed: Carbon“. Žaidimas, kurį žądama išleisti šių metų lapkričio menesį, nėra „Need For Speed: Most Wanted“ pratesimas…tai savarankiškas žaidimas, stumiantis seriją nauja kryptimi.

Žiūrint iš kitos pusės, manoma kad EA Canada praleido nemažai laiko stebėdama konkurentų meniškumą, išradingumą: „Carbon“ dalyje žaidėjas galės turėti savo komanda, kurioje kiekvienas jos narys turės naudingų sugebėjimų. Kad pirmam pasiekti finišą, jums prireiks net 6 žmonių pagalbos.

„NFS: Carbon“ žaidėjams pasiulys virš 50 automobilių…priskirtų 3 kategorijoms: automobiliai su didziulia galia (ang. Muscle Cars). Egzotiniai (Import) ir Tuner. Megstantiems pasikrapštyti savo „geležinio arkliuko“ viduriuose, bus leista surinkti-išrinkti ji detalėmis…panašiai kaip „The Sims 2“, „The Godfather“ ir „Tiger Woods PGA Tour 06“ žaidėjai kūrė savo avatarus.

„Carbon“ veiksmas vyks nakties metu. Vienas iš žaidimo pasididžiavimų, tai keliai kanjonuose, „nukopinti“ nuo realių trasų Kalifornijoje(viena iš jų – regioninis parkas: CarbonCanyon…kuris ir davė pavadinimą šiam žaidimui). Būtent ten mums teks lenktyniauti su „bosais“ režime „persekiojimas“, rizikuojant nukristi į prarają kiekviename posukyje.
Kita pramoga taps teritorijų užvaldymas. Kiekvienas iš 3 žemėlapių turės po 7 teritorijas. Žudyti nieko neteks, „NFS: Carbon“ viska spresti reikės sąžiningu būdu…lenktynės automobiliais…laimėtojas gauna viską. Užgrobę tam tikrą teritoriją, gausite prizą-siurprizą – užgrobtame rajone galėsite pirkti detales savo automobiliui daug pigiau.

Be abėjo teks bėgti nuo policijos…kaip jau tai darėme „Need For Speed: Most Wanted“ dalyje.
Gerai tai ar blogai, bet „EA Canada“ vėl įterps siužetą su video intarpais…kuriuose vaidins aktoriai iš amerikiečių serialų.

Visdar abėjojantiems AK turėtojams…geros žinios. Kaip teigiama, jau nėra abėjonių kad „Carbon“ bus išleistas ir AK.

Oficialus žaidimo tinkalpis.