Kompanija „Namco Bandai“ palaiko idėją, kad visi žaidimai turi naudoti DRM apsaugą. Jai patiko „Ubisoft“ apsauga ir norėtų kažką panašaus matyti ir kituose žaidimuose. Studija susidomėjo ir būsimuoju „The Witcher 2“ žaidimu, tačiau „CD Projekt RED“ ramina, kad dėl DRM apsaugos šiame žaidime jaudintis nereikia.

„Mums buvo pasiūlyta naudoti DRM panašią į Ubisoft DRM apsaugą ir mes gauname daugybe atsilipimų apie tai per Facebook‘ą“, – pareiškė „CD Projekt RED“ studija savo „Facebook“ grupėje. „Nėra dėl ko jaudintis, nes dar niekas nenuspręsta. Juk jūs žinote CD Projekt RED nuomonę apie DRM, tiesa?“

Twitter‘yje kompanija prasitarė, kad „The Witcher 2“ reikalaus interneto tik nebent žaidžiant tinklo režimą (jeigu tik toks bus), todėl dėl kažkokios rimtesnės apsaugos jaudintis nereikia.

„The Witcher 2“ planuojama išleisti 2011-ųjų pradžioje. Šiaurės Amerikoje žaidimo išleidimu rūpinsis „Atari“, o Europoje bei Azijoje turėtų rūpintis „Namco“. „CD Projekt RED“ tikisi išleisti ir „PlayStation 3“ bei „Xbox 360“ žaidimo versijas, tačiau šiuo metu visas dėmesys yra sutelktas ties PC versija.