„Microsoft Games Studios“ padalinys „Decisive Games“ dirba prie naujos, mylimo strateginio žaidimo dalies. Tai patvirtina darbo skelbimai, patalpinti kompanijos tinklapyje bei socialiniame tinkle „Linkedin“.

Pasak darbo skelbimo, „Decisive Games“ komanda yra susikoncentravusi ties pasaulinės klasės strateginio žaidimo kūrimu ir ieško vyresniojo programinės įrangos inžinieriaus, išmanančio apie „DirectX 11“ arba „Xbox 360“ ir „Xbox One“ aplikacijų programavimo sąsajas.

Beveik prieš metus laiko „Microsoft“ paskelbė ieškanti žmogaus, galinčio padėti kurti bei vadovauti komandai atsakingai už naują AAA lygio žaidimą, priklausantį mylimai strateginio žaidimo frančizei. Neaišku ar tai buvo kalbama apie „Decisive Games“, bet aprašymai sutampa. Dabar tik belieka spėlioti, kas tai galėtų būti? „Age of Empires IV“? „Age of Mythology II“? „Rise of Nations II“? O gal tai tiesiog naujas nuviliantis žaidimas, skirtas mobiliesiems įrenginiams?

Praeitą gegužę „Xbox“ galva Phil’as Spencer’is prasitarė, jog mano, kad realaus laiko strateginiai žaidimai atgims dabartinės kartos konsolėse. Pala, konsolėse, ne „PC“? Neaišku kas ten jam prisisaplavo, nes strateginiai žaidimai konsolėse niekada nebuvo populiarūs. Bet galbūt „Microsoft“ turi sugalvojusi kažką naujo, kas sugebėtų į strategijos žanrą įtraukti ne tik asmeninių kompiuterių, bet ir konsolių turėtojus?

„Microsoft“ prikėlė „Age of Empires II“ perleisdama žaidimą su „HD Edition“ prierašu 2013-ųjų balandį. 2014-ųjų gegužę pasirodė „Age of Mythology: Extended Edition“ perleidimas, o birželį sulaukėme „Rise of Nations: Extended Edition“. Perleisti kažką daugiau kaip ir nebėra ką. Na, nebent dar „Age of Empires: The Rise of Rome“.

Kokio strateginio žaidimo tęsinio norėtumėte sulaukti labiausiai? Pasidalinkite komentaruose žemiau.