Kuomet „CD Projekt RED“ pirmą kartą paskelbė kurianti vaidmenų žaidimą „Cyberpunk 2077“, pažadėjo, kad ir šis bus skirtas skirtas suaugusiųjų auditorijai. Taip pat buvo pažadėta paliesti temas, kurių negalėjo „The Witcher“ serijoje.

„CD Projekt“ marketingo padalinio vadovas Tom’as Ohle savo Twitter puslapyje paskelbė, jog jam niekaip nenusibosta vėl ir vėl žiūrėti debiutinį „Cyberpunk 2077“ filmuką. Į gerbėjų klausimą, kada šis filmukas bus pristatyas visuomenei, T. Ohle atsakė, jog tai įvyks jau kitą savaitę.

„Cyberpunk 2077“ yra ne mažiau laukiamas žaidimas, nei buvo abi Raganiaus dalys. Šio tamsaus futuristinio vaidmenų žaidimo veiksmas vyks Night City mieste ir jį supančioje teritorijoje. Stalo vaidmenų žaidimą „Cyberpunk 2020“ žinantys žaidėjai atpažins ne vieną vietovę. Kūrėjai žada nelinijinę suaugusiesiems skitą istoriją. Atviras milžiniškas pasaulis bus užpildytas ginklais, implantais, techniniais žaisliukais – viskuo, kas buvo pasiekta per daugiau nei pastarųjų 50 žmonijos vystymosi metų.

Spėjama, kad „Cyberpunk 2077“ pasirodys 2014 arba 2015 metais.