D.Britanijoje parduotų Nintendo DS konsolių skaičius perkopė vieną milijoną vienetų. Tai buvo įgyvendinta per šiek tiek mažiau nei metus laiko, nuo DS pasirodymo D.Britanijoje.

Pranešama, kad keletas pagrindinių didesnių D.Britanijos prekiautojų pardavė visas Nintendo DS konsoles, palikdami nemažai nusivylusių žaidėjų, nespėjusių laikų įsigyti konsolės. Papildymo laukiama jau kelių savaičių bėgyje. Besitęsiantis konsolių trūkumas tiek Japonijoje, tiek D.Britanijoje prisidėjo prie gandų paskleidimo apie naujos kompaktiškesnės Nintendo DS versijos išleidimą, tačiau Nintendo tai paneigė.

Šiek tiek anksčiau šį mėnesį Nintendo paskelbė, kad Europoje iš viso buvo parduota beveik 3.5 milijono konsolių. Na o visame pasaulyje buvo parduota net 13 milijonų vienetų.

Prie įspūdingų skaičių prisidėjo ir originalūs žaidimai, tokie kaip „Nintendogs“ – Europoje vien jo buvo parduota apie 1.6 milijono kopijų. O tokie žaidimai kaip „Animal Crossing: Wild World“ (populiariausias 2005-ųjų Nintendo DS žaidimas Japonijoje) ir „Brain Training“ tik dar labiau padidins DS pardavimus.