Menkai žinomas, bet inovatyvias idėjas siūlantis MMORTS „Dawn of Fantasy: Kingdom Wars“ artimiausiu metu sulauks naujo didelio papildymo pavadinimu „Empire“.

„Empire“, kaip ir ankstesnieji papildymai „Siegeworks“ bei „Arcana“, bus visiškai nemokamas. Kūrėjai teigė, kad jie nesiekia didelio pelno, o visas gaunamas lėšas iš parduotų kopijų skiria projekto vystymui. Svarbu paminėti ir tai, jog neseniai žaidimas atsisakė galimybės įsigyti žaidimo valiutos už realius piigus, tad dabar viskas gaunama žaidimo metu ir visi žaidėjai yra lygūs.

Papildymas „Empire“ bus didžiausias iki šiol išleistas papildymas šiam žaidimui. Jame jūsų imperijos valdymas keičiasi iš pagrindų – MMORTS rėžime galėsime pastatyti ne tik vieną miestą, bet valdyti ištisą imperiją, turinčią iki 30 miestų. Išvysime ir didelių atnaujinimų prekybos bei ekonomikos sistemoje, pakeitimų sulauks ir PvP sistema.

Susipažinti su žaidimu galite kiek seniau rašytoje games.lt apžvalgoje, o įsigyti žaidimą galima „Steam“ tarnyboje už 14 eurų.