Kaip skelbia „Bioware“, žaidimo internete progresą galėsite stebėti ir iOS operacinę sistemą palaikančiuose prietaisuose bei „Facebook“ socialiniame tinkle.

Kaip teigiama, daugelį karo nuniokotų vietų, kurias aplankysite vieno žaidėjo kampanijoje, galėsite bandyti apginti, kai žaisite su savo draugais. Kol kas nėra visiškai aišku kaip vieno žaidėjo kampanija paveiks žaidimą internete. Teigiama, jog žaisdamas vienas jūs gausite apdovanojimus, vadinamus „War Assets“. Juos išleisite žaisdami su savo draugais ir naudosite juos perkant pagalbininkus, draugiškus būrius ir radarų sistemas.

Iššniūkštinėdami kiekvieną žemėlapio centimetrą vieno žaidėjo kampanijoje, jūs gausite dar daugiau „War Assets“. Kai gausite jų pakankamai, būsite pasiruošę tarpgalaktinėms kovoms internete.

Kaip ir buvo tikimasi, žaidimas internete susidarys iš priešų atrėmimo bangomis tam tikrose teritorijose. Pirmosios bangos susidarys iš paprastų „Cerberus“ pėstininkų, o paskutiniosios – iš itin galingų priešininkų.

Jūs gausite patirties už nužudymus, pagalbą nužudant, įvairias misijas ir kitus neįvardintus veiksmus. Nužudyti jūsų draugai galės būti prikelti, tačiau per ribotą laiko tarpą. Mums gerai žinomas Admirolas Hackett’as skirstys misijas.

Maksimalus lygis bus 20. Pagrindinis(ė) veikėjas(a) Shepard(as), tikriausiai, galės turėti ir aukštesnį lygį. Bus ir specifinių klasių – karys, infiltratorius, inžinierius ir sargybinis. Pilna „Mass Effect 3“ versija, be abejo, turės ir dar daugiau pasirinkimų bei atrakinamo turinio.

Žaidimas pasirodys kitų metų kovo 6 asmeniniams kompiuteriams, Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolėms.