Nedidelė kūrėjų studija „Enlightened Studios“ pasiryžo sukurti MMO, kuris sulaužytų nusistovėjusias MMO žaidimų taisykles ir įneštų į žanrą kažką naujo, ko nebuvo nuo pat 2004-ųjų.

Enlightened Studios“ ankščiau yra dirbusi prie nedidelių projektėlių, tokių kaip „SpaceStunt 3D“, „Fairytale Fights“ (PS3/Xbox 360) bei „PomPom Party“ (PS2). Naujasis studijos projektas – „Dark Centuries“. Tai internetinis vaidmenų žaidimas, vykstantis viduramžių laikais ir paremtas tikromis civilizacijomis. Kūrėjai žada daug šaunių idėjų ir nematytų naujovių, tačiau kaip jiems seksis visa tai įgyvendinti, kol kas sunku prognozuoti, nes žaidimo vaizdų dar nematėme, o pats žaidimas dar tik labai ankstyvoje kūrimo stadijoje.

Pasidomėti projektu plačiau bei jį paremti galite „Kickstarter“ paramos tinklapyje. Kūrėjai prašo 100 000 JAV dolerių. Nors projekto paramai dar turime daugiau nei 25 dienas, tačiau judėti užsibrėžto tikslo link kol kas sekasi ne itin puikiai. Jei projektas surinks užsibrėžtą sumą, „Enlightened Studios“ pažadėjo pristatyti veikiančią žaidimo beta versiją 2015-ųjų pabaigoje.