„Pokemon“ – vienas iš nedaugelio japoniškų animacinių serialų, galintis pasigirti fenomenaliu populiarumu vakaruose tiek tarp vaikų tiek tarp suaugusių. Labiausiai šios frančizės fenomenalumą vakaruose greičiausiai parodo jos išskirtinis pateikimas. Skirtingai nei kiti vakaruose populiarūs japoniški produktai „Pokemon“ pakuotės yra mielos ir populiarios. Kodėl taip yra, tiksliai niekas nežino (tam yra krūva skirtingų paaiškinimų), tačiau frančizės valdytojai negali nesidžiaugti tokia sėkme. Kasmet be krūvos įprastų žaislų, atributų susijusiu su serialu pasirodo po vieną ar kelis žaidimus, kartais išeina ir dar vienas animuotas filmas ar serialas-tęsinys. Lyg viso šito būtų maža, dar prie ženklo populiarėjimo laikas nuo laiko prisideda kai kurie genialiai sukurti Pokemonų fanų darbai.

Naujausias daug dėmesio ir gerų atsiliepimų sulaukęs fanų darbas – neesamo filmo „Pokémon Apokélypse“ traileris, parodantis kaip galėtų atrodyti vaidybinis Pokemonų filmas Holyvudo stiliumi.

Per dvi dienas nuo patalpinimo į internetą šis traileris buvo peržiūrėtas daugiau kaip 1 milijoną kartų ir peržiūrų skaičius toliau smarkiai auga… Ar tik tai ženklas, kad vakarų žiūrovai laukia nesulaukia, kada Holyvudas sukurs ką nors panašaus? 🙂