Įvairių vertinimų sulaukusio žaidimo Postal kūrėjai „Running With Scissors“, patvirtino, kad pagal žaidimą bus kuriama adaptacija į didžiuosius ekranus. Būsimojo filmo režisierius jau irgi žinomas – tai vokiečių prodiuseris, režisierius Uwe Boll.

„Man atrodo, jog Postal yra puikus mūsų visuomenės veidrodis – juokingas, žiaurus ir absurdiškas, – sakė Boll, – Taigi tada filmas turi būti stiprus, paslaptingas ir pilnas žaidimo politinio neteisingumo, nes jei mes viską padarytume teisingai, tikriausiai atsidurtume kalėjime“.

„Running With Scissors“ atstovas Vince Desi tikino, kad jo pasirinkimas buvo geriausias sprendimas: „Jis puikiai supranta apie ką buvo žaidimas ir, manau, teisingiausiai gali visa tai atvaizduoti“.

„Postal visuomet buvo apie supratimo ir pamišimą, apie smurtą ir motivaciją. Uwe Boll yra tiesiog būtent tas vaikinas, kuris visa tai gali perteikti ekrane“, – sakė Desi.

Šiuo metu Desi ir Boll scenarijų rašo kartu. Jame mes neturėtume matyti vieno žaidimo istoriją, filme mus pasitiks bendra žaidimo atmosfera, kuri anksčiau buvo sukėlusi gan nemažą pasipiktinimą. 1997 metais JAV senatorius Joe Lieberman kelis kartus kritikavo žaidimą dėl pernelyg didelių ir brutalių smurto scenų.

Desi tai pat patvirtino, kad Gary Coleman pasirodęs antrąjame Postal žaidime, būtinai bus įtrauktas į filmą. Jį kino teatrų ekranuose išvysime 2007 metais, kada jis bus skirtas atminti žaidimo dešimtmečiui.