Vis dėl to galiausiai gali paaiškėti, jog „PS3“ konsolė neturės tiek daug išskirtinių žaidimų, kaip buvo manyta anksčiau. Pirmiausia rugsėjo mėnesį atėjo žinia, jog „Ubisoft“ darbas „Assassin’s Creed“, planuotas tik „PS3“, galiausiai pasirodys tiek „Xbox 360“, tiek ir asmeniniuose kompiuteriuose.

Tokį „Ubisoft“ sprendimą žaidimo prodiuseris Jade Raymond pakomentavo savo interviu tinklalapiui „GameSpot“. Jo teigimu, pirmiausia buvo paskelbta tik apie „PS3“, nes dar nebuvo aišku kokioms kitoms konsolėms bus kuriamas žaidimas.

O praėjusią savaitę dar du „PlayStation 3“ žaidimai, kurie turėjo būti išskirtiniai, anonsuoti ir „Xbox 360“ konsolei. Tai du kompanijos „Koei“ projektai: „Fatal Inertia“ ir „Bladestorm: The Hundred Years’ War“.

„Fatal Inertia“ – tai debiutinis Toronte įsikūrusios „Koei Canada“ darbas. Prie šio projekto taipogi dirba ir Takazumi Tomoike, legendinio „Dynasty Wars“ kūrėjas. Žaidime reikės dalyvauti ateities lenktynėse.

Tuo tarpu „Bladestorm: The Hundred Years’ War“ veiksmas nukels ne į priekį, o gerokai atgal – į XIV amžiaus Europą. Žaidime jūs žaisite už samdinių būrio vadą ir turėsite valdyti savo vyrus realiu laiku.

Abu šie projektai „PS3“ konsolėję turėtų debiutuoti kitų metų kovo mėnesį ir tapti „PS3“ starto Europoje žaidimais. Tuo tarpu apie tikslesnes „Xbox 360“ versijų datas nepranešama.