Turbūt nereikia bandyti įtikinėti, jog Lietuvos žaidimų rinkai – tai didžiulis pasiekimas. Šiandien „Gaumina“ išplatino pranešimą spaudai apie savo laimėjimą, bei taip pat pateikė savo komentarą.

,,Einame į Vakarų Europos rinkas. Siekiame parodyti, kad lietuviai gali konkuruoti ne tik pigia darbo jėga, bet ir žiniomis bei kūrybiškumu. Kai sėdi greta tokių žaidimų grandų kaip ,,Electronic Arts“, „Ubisoft“ bei „Activision“, ir dalis jų nelaimi, o laimi tu, nors dalis salės net nežino, kur ta Lietuva – jausmas neapsakomas. Šiandien Lietuva atsidūrė pasaulio žaidimų industrijos žemėlapyje. Tikimės, kad šis įvertinimas padės ne tik ,,Gauminai“, bet ir kitoms inovatyvioms šalies bendrovėms D. Britanijoje.“,- teigė Darius Bagdžiūnas, ,,Gauminos“ verslo plėtros vadovas.

BBC.co.uk duomenimis, nuo 1982 metų rengiami ,,Golden Joystick“ yra vieni prestižiškiausių D. Britanijos apdovanojimų, kuriuos gali laimėti kompiuterinis žaidimas. Apdovanojimą pelnęs ,,Dragon Gamez“ žaidimų portalo užsakymu sukurtas žaidimas pasiekiamas šiuo adresu.

Daugiau apie pačius apdovanojimus galite paskaityti čia. Taip pat jūsų dėmesiui pateikiama D.Bagdžiūno interviu apdovanojimuose.

Interviu