Atviras „The Division 2“ beta testas jau čia pat, tad pats metas registruotis (jei to dar nepadarėte) ir ruoštis žygiui į Vašingtoną. Dalyvauti teste verta vien tam, kad įvertintume kūrėjų žadamus pokyčius. Primename, prieš porą metų pasirodžiusi pirmoji žaidimo dalis „Tom Clancy’s The Division“ pakerėjo milijonus žaidėjų. Puikios šaudymo mechanikos, įdomi priešistorė, fenomenali grafika – žaidime buvo viskas ko galėjome tikėtis išskyrus turinį. Puikų žaidimo startą pakeitė duobėti metai kai „The Division“ prarado daugybę žaidėjų vien dėl to, kad šie nerado kuo užsiimti.

Artėjant naujos žaidimo dalies startui, o įvykiams kraustantis į Vašingtoną (ne taip jau dažnai žaidimuose sutinkama lokacija!) „Massive“ žada pokyčius ir progresijoje, tikina, kad antroji dalis jau starto metu turės gerokai daugiau turinio, o žaidėjai tikrai neturės kada nuobodžiauti.

Vis tik ši atvira beta ypatinga ir tuo, kad į Games.lt rankas pateko išskirtinis žaidimo leidimas „Dark Zone Special“. Ši žaidimo pakuotė, kurios viduje rasite ir kolekcinę, 30 centimetrų aukščio statūlėlę, gali atitekti vienam Jūsų, jei dalyvaudami betoje, dar sudalyvausite ir šiame konkurse. Ką reikia daryti?

 1. Kovo 1-4 dienomis dalyvaukite atvirame žaidimo beta teste. Daugiau apie tai čia:
  https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/beta
 2. Žaisdamas įamžink savo avatarą. Tai gali būti epiškas, juokingas ar koks tik nori ekrano paveikslėlis. Iki kovo 8 dienos, atsiųsk šį paveikslėlį mums adresu konkursas@games.lt ir būtinai nurodyk savo paskyros, su kuria dalyvavai beta teste nick‘ą (uplay paskyros vardą, jei žaidei asmeniniu kompiuteriu, arba „Xbox Live“ ar PSN ID, jei žaidei kažkuria iš konsolių).
 3. Lauk Kovo 10 dienos kai paskelbsime nugalėtoją!

Klausimai? Na žinoma, kaip gi be jų:

Kas bus jei atsiųsiu svetimą screenshot‘ą?
Jei pagausime sukčiaujant, išmesime iš konkurso!

Nesupratau, kokį slapyvardį reikia atsiųsti?
Tą patį, kurį siųstum draugui, jei norėtum, kad jis pakviestų tave į draugus Uplay, PSN ar XBL tarnybose.

Ar būtinai turiu žaisti su PS4?
Ne, gali žaisti bet kuria sistema, tačiau prizas vistiek bus PS4 žaidimo pakuotė.

Jei laimėsiu, kada gausiu žaidimą?
Tikrai gausi anksčiau, nei išeis pats žaidimas.

Kas ten toje pakuotėje, kad ji kainuoja virš 100 eurų?!
Epiškas klausimas, o va ir epiškas atsakymas:

 • „Tom Clancy‘s – The Division 2“ žaidimas;
 • Kolekcinė 30cm aukščio statulėlė vaizduojanti specialiąją „Division 2 agentę Heather Ward“;
 • Washington D.C. miesto žemėlapis (su žymomis kur ieškoti lobių, žinoma);
 • Litografijų knygutė, kur kievienas paveikslėlis gali būti gražiai išimtas ir kažkam padovanotas;
 • Žaidimo garso takelis;
 • Skaitmeninis turinys – „Battleworn Secret Service“ pakas, leisiantis sliūkinti po vašingtoną it šešėliui, kartu sy egzotišku „skinu“ M4A1 automatui. „The Capitol Defender“ pakas, kuriame Hazmat 2.0 kostiumas ir legendinis „Lullaby“ SPAS-12 ginklas, kurį gausite kartu su brėžiniu patobulintų jo versijų gamybai.