Daugelis Europos prekybininkų tinklalapiui „GamesIndustry.biz“ sutartinai teigė, jog tikėtis gauti „Wii“ iki šių metų galo yra nerealu, nebent esate užsisakę ją iš anksto.

Kompanijos „DSG Group“, kuriai priklauso įvairios elektronikos parduotuvės Didžiojoje Britanijoje, duomeninis net įvertinus, jog konsolė bus pristatoma keturiomis didelėmis siuntomis nuo dabar iki Kalėdų, vistiek nebus įmanoma patenkinti visų išankstinių užsakymų.

„Mes tikimės visus esamus išankstinius užsakymus patenkinti iki Kalėdų, – kalbėjo Hamish Thompson iš „DSG“, – ir nors vis dar priimame užsakymus, bet informuojame pirkėjus, jog jie tikriausiai negaus savo konsolės iki metų pabaigos“.

Tokios nuomonės yra ir kiti parduotuvių tinklai. Jų teigimu, susidomėjimas nauja „Nintendo“ konsole yra tiesiog milžiniškas. O daugiausia tam pasitarnavo „Sony“ sprendimas atidėti „PlayStation 3“ išleidimą Europoje. Daugelis žaidėjų vietoj „PS3“ dabar suskubo įsigyti kitą naujos kartos konsolę.

„Nintendo Wii“ Europoje pasirodo jau rytoj, t.y. gruodžio 8 dieną. Daugelis prekybininkų pranešė rengiantys specialius renginius konsolės pasirodymui. O „Nintendo“ pasirinko „HMW“ parduotuvę Oksfordo gatvėje kaip vietą, kur bus surengta oficiali ceremonija. Pastaroji prasideda jau šiandien 11 valandą vakaro.