Ši kompanija nenustoja stebinti: neseniai anonsuotas, daug žadantis MOBA žanro žaidimas Arena of Fate, vakar paskelbtas Homefront tęsinys, o dabar dar ir keturių žaidėjų kooperatyvinė šaudyklė, kurioje reikės „kapoti“ įvairiausių priešų lavinas! Susipažinkit – tai trečiojo asmens Hunt: Horrors of the Gilded Age, kuris jums visiškai nieko nekainuos bei leis „pažaisti“ su 1800-ųjų metų ginklų arsenalu, kurio tikrai prireiks.

Žaidžiant Hunt: Horrors of the Gilded Age žaidėjai skaičiuos kulkas ir prašyte prašysis pagalbos, kai jie vis gilyn lįs į mūsų sukurtą tamsųjį pasaulį. Bekuriant šią šaudyklę, mes bendromis jėgomis „sukišome“ visą savo vaizduotę ir pastangas, kad tik kiekvienas žaidžiantis Hunt: Horrors of the Gilded Age galėtų pasimėgauti ir jo vertą iššūkį.“ Taip apie šį naująjį projektą atsiliepė Crytek USA kompanijos „galva“, kuris pažadėjo, jog žaidimas pasirodys PC bei dar nepaminėtose konsolėse.

Uždaras beta testavimas prasidės jau šių metų gale PC bendruomenės tarpe, todėl norintys užsiregistruoti, tai padaryti galite paspaudę čia.

VG247, Games.lt