Jau senokai sklando gandai, kad kompanijos „Valve“ darbuotojai moka skaičiuoti tik iki dviejų. Mes nežinome, kaip yra iš tiesų, tačiau juk jie dar neišleido žaidimo, kurio pavadinime būtų skaičius 3.

„Counter-Strike“ kūrėjas Minh’as „Gooseman“ Le bando paneigti šiuos gandus ir tvirtina, kad „Valve“ tikrai moka skaičiuoti iki trijų. Ir kad „Half-Life 3“ ir „Left 4 Dead 3“ šiuo metu yra kuriami.

„Twitch“ tiesioginės transliacijos metu „Gooseman“ sakė: „Na, regis, nieko nenustebinsiu, pasakydamas, kad „Valve“ kuria naują žaidimą. Todėl, nemanau, kad nors nustebs, jei pasakysiu, kad mačiau keletą paveikslėlių ir koncepcinių piešinių“.

„Manau, galiu patvirtinti, kad mačiau kai ką, susijusio su „Half-Life“ visata. Ir jei aš pasakysiu, kad „Valve“ dirba ties šiuo žaidimu, taip pat nieko nenustebinsiu. Tad surizikuosiu ir pasakysiu, kad mačiau „Half-Life 3″ koncepcinius piešinius.“

Apie galimą trečiąjį „Left 4 Dead“ serijos žaidimą „Gooseman“ kalbėjo kiek atviriau: „Aš mačiau žaidimą, jis atrodo puikiai, man išties viskas patiko“. Tad jei tikėsime šiais žodžiais, „Left 4 Dead 3“ jau pasiekė stadiją, kuomet žaidimą galima sužaisti. Tokiu atveju galime tikėtis, kad ne už kalnų ir anonsas.

Tačiau kol per daug neapsidžiaugėte, verta pastebėti, kad kaip ir juokeliai apie prastas matematikos žinias, taip ir gandai, apie išmoktą skaičių 3 kartas nuo karto pasirodo. Tad viskuo galėsime įsitikinti tik pasirodžius oficialiai informacijai.