Naujienos

Šioje skiltyje – naujienos iš didelės sėkmės sulaukusios „Photokina“ parodos, vykusios rugsėjo mėnesį Vokietijoje. Kaip galite suprasti iš pavadinimo, parodoje buvo demonstruojami fotoapratai ir vaizdo kameros. Žurnale pristatomi daugiausiai megapikselių turintys, greičiausiai filmuojantys ir kiti „-iausi“ produktai. Vienas įdomiausių – fotoaparatas, fotografuojantis trimates nuotraukas, tam jis turi du objektyvus. Kad nuotraukos trimatės būtų ne tik fotoaparato ekrane, kuriama visa tam skirta įrenginių serija : spausdintuvas, fotopopierius, rėmelis.


Viršelio tema

Straipsnis apie atsargines duomenų kopijas, kaip jas įrašyti, kokių programų tam reikės, tačiau kalbama ne apie operacinę sistemą, o multimedijos failus: nuotraukas, filmus ir muzika. Šįkart ši skiltis labiau orientuota į nepatyrusį vartotoją. Ilgiau besinaudojantys kompiuteriu naudingos informacijos vargu ar ras.


Technikos testai

Žurnale apvelgiami vieni didžiausių – 24 colių įstrižainės monitoriai, testas nėra labai išsamus, nes jame dalyvauja tik 5 modeliai. Sudominti gali naudinga ekranų dydžių palyginimo lentelė.


Internetas

Tai bene įdomiausia ir naudingiausia šio numerio tema. Tai veikiau ne straipsnis, o išsamus gidas kaip apsipirkti populiariausiame interneto aukcione eBay. Naudinga informacija aprėpia tiek tinkamos kortelės pasirinkimo, tiek apsaugos nuo nesąžiningų pardavėjų klausimą. Pastaroji skiltis išplėtota ir pateikiami dažniausi sukčiavimo būdai, bei kaip jų išvengti. Užsimenama net apie duomenų vagystę fišingo būdų. Norintiems pradėti apsipirkinėti internetu pats tas. Tiesa, pasigedau informacijos apie galimas problemas, kurių dažnai kyla su paypal sistema. Pastaroji apibūdinama tik gerais žodžiais.


Pagalba

Šįkart tai straipsnis apie nešiojamuosius kompiuterius. Jis supažindina su šių kompiuterių tipais, bei pataria kokį konkrečiu atveju rinktis geriausia. Yra informacijos ir apie kompiuterio vidurius, paminima ką galima pakeisti. Nemažai dėmesio skirta kompiuterių jungtims ir suderinamumui su kitais įrenginiais. Kaip jau įprasta tokioms temoms – neapsieita ir be palyginimų su staliniais kompiuteriais.


Žaidimai

Šiame skyrelyje – Willo Wrighto „Spore“. Kaip ir įprasta, apžvalga trumpa ir tik paviršutiniškai apibūdina žaidimą. Anot staipsnio autoriaus – žaidimas galėtų sudominti pradedančiuosius žaidėjus, nes jis nekelia iššūkio, ko ir pasigenda tikrieji „geimeriai“. Turėčiau pastebėti, gana taikli frazė. Nors apžvalgoje prikišama trumpa žaidimo trukmė, galutinėje rezultatų lentelėje ji įvertinta aštuonetu kaip „gan ilga“.