Brian R. Wood, „Relic Entertainment“ darbuotojas ir „Company of Heroes Online“ vyriausiasis dizaineris, žuvo autoavarijoje penktadienio naktį.

Automobilis, kuriuo važiavo Brian R. Wood ir jo šeštą mėnesį neščia žmona, kaktomuša susidūrė su 21 metų Jordyn B. Weichert vairuojama mašina. Įtariama, kad ši galimai buvo apsvaigusi nuo narkotikų.

Manoma, kad prieš pat avariją 21 metų merginos automobilis tapo nevaldomas, kol ją vairavo kitas šalia jos sedėjęs žmogus, kol ji tuo tarpu bandė nusivilkti megztinį. Deja, šalia sedėjęs žmogus nesuvaldė automobilio.

Autoavarijoje Brian R. Wood ir 2 vyriškos lyties keleiviai, sedėję Jordyn B. Weichert automobilyje, žuvo. Brian’o šešis mėnesius nėščia esanti žmona ir pati 21 metų mergina, dėl kurios kaltės įvyko avarija ir šalia jos sedėjusi mergina, išgyveno. Jordyn B. Weichert turbūt turės atsakyti už nužudymą. Trumpam perimusi vairą mergina taip pat atsakys pagal įstatymus.

Savo ir, manau, daugelio iš jūsų vardu reiškių gilią užuojautą Brian R. Wood šeimai, artimiesiems ir draugams bei „Relic Entertainment“ netekus gero darbuotojo ir draugo.