Jau labai greitai visi senųjų konsolių gerbėjai turintys naująją „Wii“ galės pasidžiaugti „Commodore 64“ žaidimais, kurie bus siūlomi per „Virtual Console“ paslaugą.

Šios konsolės žaidimai stos į vieną eilę su daugybę kitų žaidimų iš senųjų konsolių: „Turbografx“, „Neo Geo“, visi „Sega“ ir „Nintendo“ senesni kūriniai.

Pirmieji žaidimai iš „Commodore 64“ kolekcijos bus „International Karate“ ir „Uridium“. Skelbiama, kad ateityje jų turėtų gerokai didėti. Teigiama, kad visi geriausi šios konsolės žaidimai turėtų būti pasiūlyti „Wii“ žaidimai.

Pirmuosius žaidimus bus galima atsisiųsti iš „Wii Shop Channel“ jau greitai ir kiekvienas iš jų turėtų kainuoti po 500 „Wii“ taškų. Skelbiama, kad kol kas tokia paslauga bus siūloma tik Europos regiono gyventojams.

„Commodore žaidimų kompiuterio įtaką rinkai buvo milžiniška, tad dar ir šiandien galima sutikti daugybę entuziastų prisimenančių ir žaidžiančių konsolės žaidimus“, – sprendimą pasiūlyti senus žaidimus komentavimo „Commodore Gaming“ generalinė direktorė Bala Keilman.