Kiek anksčiau „Command & Conquer“ serijos prodiuseris David Silverman teigė, jog vasario pabaigoje jis ketina paskelbta didelę naujieną susijusia su šia serija.

Tačiau atrodo, kad laukti iki vasario pabaigos mums neprireiks, nes mes jau šiandien žinome apie ką jis kalbėjo – „Red Alert 3“.

Šią informaciją paskelbė „PC Gamer“ žurnalas, kuris atskleidęs savo balandžio mėnesio žurnalo viršelį kartu atskleidė ir būsimąjį žaidimą. Tiesa, kol kas neaišku nei kokioms platformoms jis bus skirtas, nei jo išleidimo data.

Na, o minėtasis žurnalas prekyboje JAV pasirodys kovo 4 dieną iškart po David Silverman pranešimo, kuris turėtų įvykti vasario 29 dieną.

„Command & Conquer: Red Alert“ pasirodė dar 1996-aisiais metais ir susilaukė didelio populiarumo, pasiūlęs gan intriguojanti siužetą. Pagal jį, Albertas Einšteinas sukūrė laiko mašina ir nukeliavęs atgal nužudė Hitlerį, kad išvengtų Antrojo Pasaulinio karo.

Bet kaip jau buvo minėta ne viename filme, praeitį keisti yra itin rizikinga. Žaidime didžiojo blogiuko vietą labai greitai užėmė Stalinas su Sovietų Sąjunga ir pasaulyje prasidėjo dar didesnis konfliktas.

Pirmajai daliai taip pat pasirodė ir keletas tęsinių, kol galiausiai 2000 buvo išleista ir antroji žaidimo dalis.