Guy Ritchie ateinantis filmas “Sherlock Holmes” sulaukia vis daugiau dėmesio. Kiekvieną dieną “bloguose” atsiranda naujų gandų apie grupės pakitimus. Štai paskutinis: Colin Farrell vaidins Vatsoną.

Šis gandas atėjo tiesiai iš JoBlo, šaltinis teigia, jog tai tiesa, o ne gandas. Jei tai tiesa, taip išeina, jog Farellas vaidins Šerloko Holmso (Robert Downey Jr.) pagalbininką Vatsoną. Vatsonas yra ir daktaras, taigi Farrellas nelabai atitinka personažą. Farrell buvo tikras genijus filme „In Bruges“. Nematėt? Verta pažiūrėti.

Yra gandų, jog filmas turės klasikinių elementų, bei bus veiksmo tipo, lyg ir „kung-fu“. Manau, jog tai reiškia, kad Holmsas negros smuiku ir turbūt toliau uostys kokainą.

Na, o kol kas viskas yra neoficialu, ir bus iki tol, kol to nepaskelbs kas nors, kas tai tikrai žino. Bent jau esame užtikrinti dėl Robert Downey Jr., dar žinomas kaip Tony Stark filme „Iron man“.

Kadangi dabartiniai laikai yra įtemti, baisūs, kraupūs, siaubingi, tai reiškia, jog jei senoji klasika vėl pasirodytu, ji tiesiog būtų atmesta ir neįvertinta, todėl tikėtis, jog į ekranus grįš senasis gerasis Holmsas būtų absurdiška. Tegyvuoja seras Doilis…