Lenktynių savaitgalis. Juk artėja Formulės 1 Monako Didžiojo prizo lenktynės! O kartu tai yra ir puiki proga „Codemasters“ atskleisti šiek tiek daugiau apie kuriamą šių metų sezonui skirtą F1 žaidimą.

Kuomet šių metų kovą buvo anonsuotas „F1 2015“, kūrėjai pasidalino tik keliais paveiksliukais ir pažadais, kad naujasis žaidimas, kuriamas naudojant naują grafinio variklio „EGO“ versiją, bus kur kas gražesnis. Tačiau paveiksliukai lieka paveiksliukais ir tikrąją situaciją vertinti yra sudėtinga. Tuomet galbūt metas pasižiūrėti pirmąjį žaidimo filmuką? „Codemasters“ siūlo pirmąjį tikrą žvilgsnį į „F1 2015“, nors ir labai trumpą.

Žinoma, šių metų F1 žaidimas, užnugaryje paliekantis senąsias konsoles, patobulės ne tik grafiškai. Kūrėjai itin akcentuoja patobulėjusį valdymą, kuris leis žaidėjams dar labiau įsijausti į Formulės 1 lenktynininko darbą. Teigiama, jog bolidai bus valdomi itin tiksliai, o jų elgsenai trasoje akivaizdžios įtakos turės daugybė aplinkos elementų.

Su pirmuoju filmuku buvo paskelbta ir nauja žaidimo išleidimo data. „F1 2015“, anksčiau turėjęs pasirodyti birželio 12 dieną, dabar už bolido vairo leis sėsti kiek vėliau – liepos 10 dieną.