Gera būti blogu. Taip galima apibūdinti 2007-siais metais pasirodžiusį žaidimą „Overlord“ bei 2009 metais išleistą jo tęsinį „Overlord 2“. Visgi nedažnai sulauksi žaidimų, kuriuose valdome blogietį. Gaila, bet nuo to laiko apie šią seriją nieko daugiau negirdėjome. Na, buvo keli spin-off’ai „Nintendo“ konsolėms, bet tik tiek. Šiuos žaidimus išleidusi kompanija „Codemasters“ 2012-siais paskelbė pereinanti išskirtinai prie lenktynių žaidimų, o 2013-ųjų pradžioje ji atleido per 80 darbuotojų. Tačiau blogis visada randa būdų.

Ilgą laiką neatnaujintoje žaidimo „Twitter“ paskyroje staiga ėmė ir pasipylė lavina šmaikščių žinučių, susijusių su „Overlord“ žaidimų serija. Jų autorius goblinas Gnarl, kuris žinomas kaip blogio valdovo patarėjas. Ką šios nekalto goblino žinutės galėtų reikšti? Spėjame, kad tai užuominos į nemokamą mobilioms platformoms skirtą serijos žaidimą arba visiškai naują pilnavertį serijos žaidimą. Ir tai dar ne viskas. „Codemasters“ savo „Twitter“ paskyroje paviešino paveikslėlį su prierašu „O šūd… bėkite!“. Paveikslėlyje voliojasi tamsos valdovo (ne, ne Saurono) galva šviečiančiomis akimis, o fone matomas plynas laukas. Artėja jo prisikėlimas?

Jei nesate bandę „Overlord“ žaidimų ir norėtumėte pabūti blogu, siūlome išbandyti „Overlord“ bei „Overlord 2“ demo versijas, kurios prieinamos „Steam“ tarnyboje.