Kompanija „Codemasters“ šiandien oficialiai anonsavo naują kasmet atnaujinamo Formulės 1 simuliatoriaus dalį. „F1 2013“ pasirodys jau šių metų rudenį.

„F1 2013“ atitiks šių metų sezoną komandomis, bolidais, trasomis ir lenktyninkais (naujais ir senais, likusiais toje pačioje komandoje ir perėjusiais į kitą). Taip pat žaidime bus atnaujintos ir lenktynių taisyklės, kurios galioja šių metų sezono metu.

Viena didžiausių „F1 2013“ naujovių šiais metais taps kelionė į 80-ųjų metų lenktynes. Tarp tų laikų lenktyninkų išvysime Nigel’ą Mansell’ą, Mario Andretti, Emerson’ą Fittipaldi, Gerhard’ą Berger’į ir daugybę kitų. Šiose lenktynėse bus galima išgirsti ir legendinio komentatoriaus Murray’aus Walker’io balsą.

Taip pat „F1 2013“ pateiks išplėstą „Young Driver’s Test“ režimą, atnaujintą „Grand Prix“ režimą ir įdiegtą „RaceNet“ sistemą, kuri leis lengvai konkuruoti su draugais.

„F1 2013“ kuriamas AK, X360 ir PS3 platformoms. O žemiau galite pamatyti, kaip atrodys žaidimas. Pateikiami vaizdai Niurburgringo ir Silverstouno trasose.

F1 2013 – hotlap Nurburgring

F1 2013 – hotlap Silverstone