„Call of Duty 4“ unikalių žaidėjų skaičius „Xbox Live“ sistemoje jau pasiekė 11 mln. vartotojų, o „PlayStation Network“ tinkle šį žaidimą žaidė jau 4 mln. jos vartotojų, teigia „Infinity Ward“ atstovas Rob Bowling.

Bowling atskleidė šiuos skaičius priimdamas vieną iš trijų „BAFTA“ apdovanojimų, suteiktų „COD: Modern Warfare“ žaidimui.

„Aš esu patenkintas, kad mes ką tik perkopėme 11 mln. unikalių žaidėjų ribą „Xbox Live“ ir turime per 4 mln. žaidėjų „PSN“ tinkle“, – kalbėjo jis.

Vėliau „Activision“ dar patvirtino, kad šie duomenys yra būtent apie ketvirtąjį „Call of Duty“ žaidimą, o ne visą seriją su „COD“ vardu.

Pasak „Microsoft“, „Xbox Live“ šiuo metu turi apie 17 mln. vartotojų, taigi galime drąsiai sakyti, jog beveik du trečdaliai jų yra žaidę „Call of Duty 4“. Žinoma, verta pažymėti, kad šis skaičius apima visus žaidėjus: ir žaidžiančius tinkle, ir bandančius tik vieno žaidėjo kampaniją. Tuo labiau, kad „Xbox Live Gold“ vartotojų yra tik 9,5 mln.

Tačiau jeigu dar pridėtume tuos žaidėjus, kurie niekados nėra prijungę savo „Xbox“ konsolės prie interneto, galime pabandyti susidaryti bendrą vaizdą apie tai, koks visgi populiarus yra šis „Activision“ žaidimas.