Liko dar beveik mėnuo iki tada, kai Semas Fišeris įsėlins į mūsų kompiuterius. Bet, jau nuo šiandien jo nuotykius, kad ir labai mažai, jau galime išbandyti mes patys. 572 MB užimanti Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory demo versija jau nuo vakar yra prieinama visiems.

Šioje demo versijoje mes išvysime Punta Blanco – misiją Perų valstybėje. Ir keletą mokomųjų filmukų, kurių pagrindinė užduotis, paruošti žaidėjus Semo Fišerio (įgarsino Michael Ironside) atėjimui.

Naujojo dalyje, kuriamai Ubisoft Montreal studijos, pavojingas algoritminis virusas pavadintas Chaoso Teorija (Chaos Theory) grasins sužlugdyti visą pasaulį. Jis lengvai galės sustabdyti pasaulio biržas, užtemdyti šviesas ar net užgrobti balistines raketas. Taigi šįkart, Semas Fišeris ir vėl gaus eilinę užduotį – išgelbėti pasaulį.

Grafika, tai pat, žadama labai įspūdinga su puikia siužeto linija ir nevaržoma laisve, kai galėsite rinktis, kokias misijas vykdyti, o kokias atidėti. Šiuo metu, norėdami daugiau sužinoti apie būsimą hitą, galite pasiskaityti Games.lt apžvalgą.

Be PC versijos, kuri, kaip jau buvo minėta, žada pasirodyti 2005 metų Kovo 29 dieną, mes sulauksime ir PlayStation 2, Xbox ir GameCube konsolėms skirtas versijas. N-Gage ir DS turėtojai tai pat gali džiūgauti, kadangi žadama Chaos Theory išleisti ir jiems.

O demo rasite čia:
GameSpot (572 MB)
GamersHell (558 MB)