2004.10.17. įvyko primas Champions of Kamigawa draftas Vilniuje. Pradžioje buvo baimintasi, kad visiems neužteks booster’ių, tačiau visiems pakako ir niekas neliko nuskriaustas. Nustebino tas faktas, kad Vilniuje taip sunku gauti nusipirkti booster’ių. Vos tik gaunama nauja siunta, jau po kokių dviejų-trijų dienų nebelieka. Atrodo, kad Magic the Gathering Lietuvoje tikrai populiarėja. Gal netrukus ateis toks laikas, kad galėsime organizuoti savo Nacionals, o gal ir Grand prix’us 🙂

Aivaro atremontuotame bute dalyvavo 15 žmonių. Nuojokų turbūt buvo daugiau negu veteranų, o tai geras ženklas. Tikėkimės, kad atsiras naujų gerų žaidėjų. Visi žaidėjai buvo suskirstiti draftinti prie dviejų stalų. Man teko prisėst prie antrojo. Prie mano stalo draftino septyni žmonės. Buvo nuspręsta, kad po turnyro dalinsimės rarus, kad visi gautų bent po vieną neblogą rarą ir, kad draftinimo metu nebūtų gobšumo.

Pirmas boosteris, raras – Dosan the Falling Leaf. Draftui netinkama korta. Iš uncommon’ų irgi nieko gero nebuvo, tad teko ringtis tarp common’ų. Paėmiau foilinį Mothrider Samurai. Beveik buvau apsisprendęs, kad žaisiu už baltą spalvą. Per kitus tris pikus paėmiau Hideous Laughter ir 2 Rend Flesh. Gavosi, kad juoda tikrai turės būti pagrindiniame deke. Po pirmo boosterio turėjau 10 juodų kortų, kurios eina į pagrindinį deką. Susidarė toks įspūdis, kad prie stalo juodos nieks nedraftino, nes jau labai geros kortos vaikščiojo. Vėliau pasirodė, kad dar pora žmonių rinko juodą spalvą (vienas iš jų sėdėjo šalia manęs).
Antras boosteris, raras – Glimpse of Nature. Visai netinka draftui. Nepamenu ką paėmiau, bet atrodo kažką gerą juodo. Vėliau gavu juodą Shrine’ą, kurio nepaėmiau, o paėmiau neblogą juodą creature. Tai pasirodo buvo klaida, nes iškart po to atsiuntė baltą Shrine’ą. Ech, kaip gerai būtu buvę šie Shrine’ai deke… Po antro boosterio turėjau apie 20 juodų kortų, dekas krypo į mono black.
Trečias boosteris, raras – Azusa, Lost but Seeking. Na ir kodėl visi trys rarai turėjo būti žali ??? Nepaėmiau, nes iki tol nebuvau paėmęs jokios žalios kortos. Pirmu piku pasirinkau Painwracker Oni, jau prieš tai buvau padraftinęs tris ogrus, o demonai su ograis labai gerai sutaria. Ant galo juoda nustojo eiti, tad padraftinau šiek tiek baltos, rinkau spell’us kurie naikina enchantment. Ruošiausi karui su Shrine’ais. Nustebino tai, kad kažkur 7-8 piku gavau 2 He Who Hungers.

Reziume. Turejau apie 30 juodų kortų, 7-8 baltos, kitos kortos liko kitoms spalvoms. Dekas – mono black. Baltos neėmiau, bet pasiruošiau splešinti.

Dekas:
2 x Bloodthirsty Ogre
2 x Cruel Deceiver
2 x Devouring Greed
1 x Distress
1 x Gibbering Kami
1 x Gutwrencher Oni
2 x He Who Hungers
1 x Hideous Laughter
1 x Kami of the Waning Moon
2 x Nezumi Cutthroat
1 x Nezumi Graverobber
1 x Oni Possession
1 x Pull Under
2 x Rend Flesh
2 x Scuttling Death
1 x Villainous Ogre
1 x Wicked Akuba
16 x Swamp

Dar į deką netilpo tokios kortos kaip Waking Nightmare ir Soulless Revival.

Turnyro eiga.
Buvo nuspręsta nedaryti atkrintamujų, o padaryt šešis ratus ir tuo pabaigti.
Pirmam rate kompiuteris suvedė mane su rimtu oponentu – Aivaru. Aivaras žaidė su raudonai mėlinu deku. Turėjo du Glacial Ray ir dar keletą DD spell’ų. Laimėjau 2-1. Kova buvo sunki, tačiau aš greičiau užlaksčiau savo rats’ais/demon’ais/spirit’ais. Pasirodo fear tikrai labai gera savybė.
Antras ratas, oponentas Kukis. Žaidžia su mono white, šlykštūs pigūs samurajai. Laimėjau 2-0. Pirmą partija jis paėme du muliganus, o antrojoje mane išgelbėjo Devouring Greed, padarė 8 life lose’o.
Trečias ratas, oponentas Andrius, kuris pakeitė vardą ir pavardę į Ambraziejus Šnaideris. Pralošiau 1-2. Pirmą kovą pralošiau dėl raudono Shrine’o, antrą laimėjau Nezumi Cutthroat dėka. Trečiojoje pas Andrių buvo tiesiog didesni creature ir dar priedo spirit’ai, o aš ant rankų turėjau du Rend Flesh.
Ketvirtas ratas, oponentas Domas Martinėnas. Nepamenu su kokia kalade žaidė, atrodo baltai žalia. Laimėjau 2-0. Greitai užbėgiojau savo mažais creature.
Penktas ratas, oponentas Martynas (Chainer), baltai žalias dekas. Pralošiau 1-2. Martynas turėjo du baltus drakonus, kuriuos gavo antru ir trečiu pikais (atsiuntė Atžala, Atžala Junior). Visą reikalą sugadino toks mažas creature, kuris tapina spirit’us, labai bjaurus padaras.
Ir šeštas, paskutinis ratas, oponentas Karolis. Žaidžia su baltai ir … (nepamenu) kalade. Laimėjau 2-0. Oponentas padarė keletą grubių klaidų ir pralošė jau laimėtas kovas.

Turnyrinė lentelė:
1. Andrius (Šnaideris)
2. Martynas
3. Aš
4. Juozas (Spawn)
5. Aivaras
daugiau nepamenu….

Pasirinkti rarai: Nezumi Shortfang, Kiku, Night’s Flower ir Shell of the Last Kappa.

Turnyro metu buvo ištraukti tokie rarai: 2 balti drakonai, Time Stop, Kiki-Jiki,Mirror Breaker, Imi Statue, keletas rarinių landų, kurie duoda efektą legendary kortom, daugiau kažką tokio ypatingo negavome.

Tai tiek trumpai 🙂 apie draftą Vilniuje. Malonu būtų jei dar kas pakomentuotų įvykusi turnyrą.

Aurimas aka Sliver