Vivendi Universal Games šiandien pranešė kurianti kartu su Sierra Entertainment naują dalį Caesar žaidimui. Tai jau ketvirtoji žaidimo dalis, prie kurios dirba Tilted Mill Entertainment kūrėjų kompanija, ši kompanija susikūrė 2001 metais ir jau spėjo praėjusiais metais išleisti ekonominę miestų statymų strategiją Immortal Cities: Children Of The Nile.

Caesar IV žaidimas kuriamas ant naujo specialiai šiam žaidimui sukurto 3D grafinio variklio, todėl žaidimas atrodys tikroviškai ir labai gražiai, jau dabar namų tinklapyje pristatytos nuotraukos bei rodomas video klipas leidžia gėrėtis nuostabiais vaizdais.

Caesar IV žaidime mums teks gubernatoriaus vaidmuo senovės Romoje, mes turėsime plėtoti savo miestą, ir taip stiprinsime savo valdžią šalyje, kone pagrindinis šio žaidimo tikslas tapti vienu garsiausių politinių veikėjų ir pagaliau tapti cezariu. Žinoma teks rūpintis savo miestu, statyti įvairiausius pastatus, statulas, tiesti kelius, saugoti jį nuo barbarų grasinimų, na ir daug kitų dalykų. O kad žaidimas taip įvairesnis jame bus ir tokių nelaimių, kaip gaisras ar kitų. Kūrėjai žada daugiau, kaip 100 visiškai skirtingų pastatų, daugiau nei 75 skirtingus žmonių charakterius ir dar daug daug kitų dalykų.

Žaidimą žadama išleisti tik 2006 metais PC platformai, tačiau garsiosios Caesar žaidimų serijos naujojo atstovo laukti tikrai verta.