[ATNAUJINTA] 
„Green Man Gaming“ pateikė oficialų pasisakymą apie įvykusį nesusipratimą.

Pasak „GMG“ generalinio direktoriaus Paul Sulyok, po 6 mėnesius trukusio dialogo su „CD Projekt“ apie „The Witcher 3“ startą, „CD Projekt“, nepaisant finansinių pranašumų bei kitų galimybių, nusprendė atsisakyti bendradarbiauti su keliolika žinomų, patikimų, turinčių gerą reputaciją pardavėjų ir susitelkti ties savąja platforma GOG.com.

„Mes, kaip ir milijonai klientų, esame dideli „The Witcher“ serijos gerbėjai, ir labai trokštame prisidėti prie šio neįtikėtino žaidimo starto“, — aiškino Sulyok. Pasak jo, „GMG“ nusprendė apeiti „CD Projekt“ ir įsigyti raktus iš kitų pardavėjų, kuriems „CD Projekt“ yra suteikusi leidimą prekiauti žaidimu. Sulyok tikina, jog „CD Projekt“ savo pelno dalį, kaip ir privalo, gaus, o nuolaida yra padengiama iš „GMG“ kišenės.

[NAUJIENA] Skaitmenines žaidimų kopijas pardavinėjanti parduotuvė „Green Man Gaming“ šiuo metu siūlo įsigyti visų taip laukiamą RPG „The Witcher 3: Wild Hunt“ net su 35% nuolaida. Tačiau „CD Projekt“ ragina susilaikyti nuo šio pasiūlymo ir nepirkti žaidimo iš šios parduotuvės.

„Gerbėjų maloniai prašau šiuo metu nepirkti žaidimo iš „GMG“. Mes nepardavėm jiems raktų ir nežinom jų kilmės“, — rašo „CD Projekt“ verslo plėtros vadybininkas Rafal Jaki.

Forumo moderatorius įspėja, jog gavę neveikiančius raktus, vartotojai negalės reikšti jokių pretenzijų nei „GOG“ nei pačiai „CD Projekt“. Tema buvo užrakinta iki tol, kol „GMG“ nepateiks įrodymų, kad šie raktai yra veikiantys bei autorizuoti.

„Green Man Gaming“ garsėja savo puikiais pasiūlymais — žaidėjams dažnai siūlomi kuponai, suteikiantys nuolaidų naujausiems žaidimams, nuolaidos dažnai taikomos ir dar neišleistiems žaidimams. Yra manančių, jog tokiu būdu „GMG“ nori atkreipti dėmesį į „Steam“ dominavimą „PC“ rinkoje, tačiau „CD Projekt“ teigia nepardavusi šiai parduotuvei raktų ir primygtinai ragina susilaikyti nuo žaidimo pirkimo.

„The Witcher 3: Wild Hunt“ galit prigriebti „GOG“ arba „Steam“ parduotuvėse. Tiek vienoje tiek kitoje sumokėsit 50 eurų. O štai „GMG“ pasiūlymas nors ir labai viliojantis, bet labai jau įtartinas — sumokėsit 39 eurus, tačiau ką gausit — neaišku.