Kaip skelbia dienoraštis apie žaidimus „Videogamesblogger“, šiuo metu „Electronics Arts“ dirba ties naujausia serijos „Command & Conquer“ dalimi, kuri turėtų būti pirmojo asmens šaudyklė.

Teigiama, kad žaidimas kol kas vadinasi „Tiberium“ ir yra kuriamas „Xbox 360“, „PlayStation 3“ konsolei ir asmeniniams kompiuteriams (PC).

Interneto dienoraščio teigimu, daugiau informacijos ir oficiali žinia pasirodys su sausio mėnesio JAV žurnalu „Game Informer“, ant kurio viršelio ir turėtų puikuotis naujasis žaidimas.

Minėtasis žurnalas, anksčiau jau yra paskelbęs apie naujus produktus. Štai rugsėjo mėnesį juo tapo „Borderlands“, spalio mėnesį „Dead Space“, lapkričio mėnesį „Brutal Legends“, o gruodį galiausiai „Ghostbusters“. Tad galime drąsiai teigti, jog visiškai tikėtina ir sausio mėnesį išgirsti apie naująjį „Tiberium“ žaidimą.

Kol kas apie patį žaidimą žinoma tik tiek, kad jame veiksmas vyks 11 metų po trečiojo tiberiumo karo, o pati žaidimo struktūra bus kažkiek panaši į „Ghost Recon Advanced Warfighter“ ir „Battlefield“ žaidimų kloną.

„EA“ šių gandų nekomentuoja, bet ir nepaneigia paskelbtosios informacijos. Tad belieka sulaukti sausio.