Šiemet muštynių žaidimų serija „Street Fighter“ švenčia 30-ąjį gimtadienį, tačiau jam paminėti skirtas pirmų trijų serijos dalių ir jų variacijų rinkinys bus išleistas jai jau skaičiuojant 31-uosius metus.

2018-ųjų gegužę konsolėms „PlayStation 4“, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir „Windows“ kompiuteriams pasirodysiantis „Street Fighter 30th Anniversary Collection“ talpins „Street Fighter“, „Street Fighter II“, „Street Fighter II: Champion Edition“, „Street Fighter II: Hyper Fighting“, „Super Street Fighter II“, „Super Street Fighter II: Turbo“, „Street Fighter Alpha“, „Street Fighter Alpha 2“, „Street Fighter Alpha 3“, „Street Fighter III“, „Street Fighter III: 2nd Impact“ ir „Street Fighter III: Third Strike“, rašoma „Capcom“ pranešime žiniasklaidai.

Vieno žaidėjo režimuose progresą bus leidžiama sustabdyti ir pratęsti bet kuriuo metu, o „Street Fighter II: Hyper Fighting“, „Super Street Fighter II: Turbo“, „Street Fighter Alpha 3“ ir „Street Fighter III: Third Strike“ bus galima žaisti internetu.

Be pačių žaidimų antologijoje bus galima rasti koncepcinių piešinių, kovotojų biografijų ir faktų apie kiekvieną kolekcijos žaidimą. Taip pat bus galima atskirai pasiklausyti atrinktos jų muzikos.

Konsolėms skirtas „Street Fighter 30th Anniversary Collection“ bus platinamas ne tik skaitmeniniu, bet ir fiziniu pavidalu. Visoms platformoms rinkinys kainuos 39,99 €.

Pardavusios po 40 mln. žaidimų, „Street Fighter“ ir „Monster Hunter“ yra populiariausios „Capcom“ serijos po dvigubai perkamesnės „Resident Evil“ frančizės.